Samsprett er en svært uhøytidelig tilleggs-lagkonkurranse for 3 deltakere eller flere med samme lagnavn. NB! Vi gjentar: DET KOSTER IKKE NOE EKSTRA å være med i Samsprett. Hver deltaker meldes på Hel- eller Halvsprett på vanlig måte, velger samme lagnavnt og vipps så er man med i Samspretten! 

 

Samsprett-premier

• Lagtempo på idealtid: Laget som kommer nærmest idealtiden vinner en flott premie! Samtlige i laget må være i mål innen kl 15.30. 

I tillegg premieres blant annet:

• Beste lagnavn

• Mest effektfulle målpassering

• Flotteste antrekk
• Tøffeste lagbilde
...og det kan komme flere spontane premieringer til lag som utmerker seg!

 

Gjør litt ut av det! 

Gi utfordringen til naboene, konkurrentene, kollegaene, kompisene e.l. da vel! 

 

 

 

Påmelding:

Alle på laget må ikke gå samme distanse eller å melde seg på samtidig. For å delta i Samsprett, meldes hver person på individuell Heil- eller Halvsprett på vanlig måte. Så registrerer personen samme klubb/lagsnavn som lagkameratene. Lagnavnet kan enten velges fra nedtrekksliste, eller man oppretter et helt nytt (i fritekstfelt) , som andre senere kan melde seg på. Alle samlinger av flere enn 3 deltakere med samme lagnavn er automatisk påmeldt i Samspretten. Alle deltakerne i laget er samtidig fortsatt fullverdige personlige deltakere med individuell tidtaking, osv.

For de som evt velger å ikke legge noe i Samsprett-deltakelsen, vil Samsprett ikke ha noen konsekvenser utover risikoen for at laget likevel vinner en premie som deles ut på afterski...

 

NYHET: BEDRIFTSPÅMELDING

Bedrifter kan søke om bedriftskode. Med en slik kode kan ansatte melde seg på separat (dvs de kan selv legge inn personalia og detaljer). Når rabattkoden legges inn flyttes betalingen til en samlet faktura til bedriften. NB! Det kan ta et par dager å få godkjent søknad om bedriftskode. 

 

Samsprett er lagkonkurranse

 

Idealtid:

Resultatet i samsprett konkurransen er gjennomsnittstiden for de 3 første deltakere på laget for distansen Sangefjell til Mål. Det laget som kommer nærmest idealtiden er vinner av konkurransen. Laget må være i mål innen kl 15.30. Man behøver dermed ikke være påmeldt samme distanse for å være på lag. Det viktigste er ikke å gå fortest, men å ha det mest moro!

 

 

Renninfo:

Trykk på Heilsprett eller Halvsprett for å få øvrig renninformasjon.

 

Samsprettlaga 2018:

Til enhver tid oppdatert liste finnes HER

Her er alle lag som er meldt på uansett antall - man må være minimum tre for å være kvalifisert i samsprettkonkurransene. 

 

"VI BARE MELDTE OSS PÅ VI"
Gro Isachsen
Bente Berglund
Hilde Berg Nes
Arvid Dalskog
 

#VIVINNERVERTFALLAFTERSKIEN 

Lene Vatnedal
Nina Johnsen
Marte Steen

 

ARNTOLEJAN 

Arnt Petter Myrann
Ole Øistein Vatningen
Jan-Petter Johnsen

 

BERGEN HUDLEGEKLINIKK TM
Malene Morken Alvheim
Peter Morken Alvheim
Kåre Helvik Morken
Tore Morken
Kristian M Bjelland
Solveig Helvik Morken
Petter Helvik Morken
Tilde Helvik Morken 
Birte Helvik Morken

 

BOOTCAMP HØNEFOSS

Berit Storvoll

Vibeke Endrerud
Daria Druzd

 

BULA
Tom Andresen 
Hilde Lind
Victor Lind Andresen
Karl-Erik Ulseth
Anita Bækvang
Kaja Bækvang Ulseth
 

DRAGEN & CO 
Monika Hovde Bjerknes
Kristin Rundhaugen
Tove Myrann


FLAA ULDAL HEV&SENK
Jimmy Solvang 
Stian Uldal
Vegard Hole
Krister Nygård

GEILO IL
Stine Smestad
Lars Slettemoen
Erlend Stegavik Rygg

 

GEILO RENHOLD AS
Stig Ove Solhaug
Bjørnhild Hovden Sandhåland
Anja Solhaug

 

GOL IL
Ola Brennhovd
Jan Torseth
Marianne Torseth
Per Kristian Bakke
Herbjørn Brennhovd
Halstein Hoftun
Jon Freddy Borge
Hilde Hesla
Gunnar Eidstad

 

GREÅKER
Rune Gabrielsen
Nhut Pham
Tommy Møller

 

GT HOVDA HOLDING
Atle Falch Tuverud
Borgar Olsen Tormodsgard
Geir Treverket Hovda
Martin Ruud


HALLINGDAL ØKONOMISERVICE AS
Odd Bakken
Halstein Hoftun
Lars Sigmund Tveito


HALLINGPLAST
Warisara Rudningen

Anita Pedersen

Malin Tønjum

Lars Riise
Jan Meinstad
Anita Pedersen
Kjell Inge Rudningen
Morten Kolbjørnsen

 

HARDBALLENE
Kjetil Bjørdal
Jan-Ivar Viklund
Espen Andresen 

 

HEGGEDAL IL
Sofie Skrove Andreassen
Torgeir Kroken
Ellen Kroken

 

HÆLUG FRAMSTØLING
Anne Ruud
Vegard Levor Vestheim
Håvard Christoffersen
Anna Cecilie Slettemoen Brenno 
Vilde Hvitsand

 

KAGGEDRAUGET
Knut Arne Bøygard
Håvard Tveito
Audun Vestenfor
Hilde Helland
Stein Alexander Eriksen
Terje Sataslåtten
Frode Kristoffersen
Terje Rust
 

KJELLS SKIKLUBB
Erlend Gjerde
Tommy Tolfsen
Ole Mats Riise-Røraas
Anders Helle
Jørgen Thorsdalen

Jørgen Hellesjø

Kjell Arnstein Skeie
Sverre Fjeldsgård Dusterud
Morten Andersson
Lennard bösch

 

KORKSPRETT 
Beate Våge Lia 
Anette Øverbø
Anne Brennemo 
Liv Eldbjørg Håkonsen

LIGGEUNDERLAGET
Jonas Oskar Fekene
Ola-Marius Hovdegard
Lasse Skarsbøe

 

MYRTOM 

Henning Solberg
Kenneth Larsen
Tom Harald Myrene

 

NEDERLAGET

Ingrid Sjølander
Silje Marie RaadSaima Akhtar
Ingeborg Kjendlie
Saima Akhtar

 

ODDVAR ØYGARD AS
Svanhild Skurdal Bøygard
Tor-Martin Teigen
Tonje Øygard
Ole Martin Slettemoen
Ole Bjørn Øygard
Ingrid Øygard
Svein Roar Solheim
Håkon Eggerud
Vetle Liahagen
Tore Øygard
Ragnhild Haug Stølen
Jan Kåre Stølen
Ingar Grøslandsbråten

 

PINNEKJØTTETARANE

Marianne Johnsrud
Gro Offerdal
Solveig Nyhus

 

PÅSKEKYLLINGENE
Marianne Steen
Lise Teigland Johansen 
Kari Ann Bondehagen
Jannicke Madsen
Nina Wolff

 

RADIO NORGE
Roger Løvseth
Marius Bonnevie
Anniken Elvik
Therese Kjeldstad
Sverre Vedal
Jonas Bjørgeschau
Maria Andersen
Hilde Øhrenmyhre

RUUDGUTTA
Bjørn Ruud
Geir Ruud
Sondre Rotschi Ruud

Vetle Rotschi Ruud

Jan Egil Ruud

 

SALONG HÅRFIN
Ann-Kristin Hoff
Maria Lunden
Kai Rune Dahl
Karoline Norø Ingebritsen 
Torunn Galborgen Stranden
Arn Olav Hauge

 

SINDRE SOKKEN RACINGTEAM
Sondre Dokken
Ida Herleiksplass
Stina Herliksplass
Anders Ellseth

 

SJEMMEDALHYTTA

Knut Medgard
Christoph Gasser
Jacek Rybalko
Miroslaw Socha
Jonathan Espegard
Morten Sjemmedal
Robin Sjemmedal

 

SKARVHYTTA

Rigmor Kristine berg
Gro Søndrål Wick
Ragnhild Johnsen
Tove Sletto
Carita Galtung Døsvig
 

SOTRA RØR
Andre Arnholt
Mike Kristiansen 
Richard Olsen 
Joakim Skarpenes
Tommy Vik
Stein Viggo Eikevik
Lars Inge Ringdal
Jan Grøneng
Kristian Taraldset

 

SPRETTROMPENE

Kjersti Kurland
Kirsti Øyen
Janne Flaglien

 

STAMPEJENTUDN
Birgit Sørlie
Karianne Sørbøen
Ragnhild Brennhovd

 

TEAM 1040
Jens-Christian Vogt
Karin Vogt
Marianne Andresen
Guro Bakken Andresen
Kai Roger Bakken


TEAM BJØRNEBU
Helge Olsen
Adrian Wegner Kjelsrud
Simen Wegner Kjelsrud

 

TEAM DALSEIDE-SVEE
Erlend Andre Svee
Kaja Naoni Svee
Aud Nina Dalseide

 

TEAM JAGERMAISTER
Gard Hagen
Knut Jaksland
Marius Lieng
Martin Storum
Stian Oseth

 

TEAM KAOS
Rune Huseby
Christian Høven
Espenbjørn Harald Christiansen
Tony Anthony Breirem-Randin
Espen Andresen 
Lars Michaelsen

 

TEAM KOKKOS
Atle Jacobsen
Synøve Haukland
Thomas Holsten
Håkon Galby
Camilla Galby
Trine Bøe Syvertsen
Knut Syvertsen
Øystein Degerud
Kjersti Louise Thoresen
Gry Haugbjørg

 

TEAM JAMT OG TRUT
Eli Døsvik
Anne Lise Indstrand
Aud Marit Kvaale

 

TEAM MASKIIN 

Hege Susanne Olsen
Geir Vegard Brenne
Emma Julie Dyrhovden
Nils-Ivar Lie

TEAM MILSLUKERN - DRIV TRENING
Lars Myrseth Kurås
Eivind Karfjell
Gunnar Bøthun
Christian Melsom Myhre

 

TEAM ROSA MELKESYRE 

Grethe Iren Pedersen
Laila Maensivu
Solveig Pettersen
Bente Pedersen

 

TEAM SLAATTO SAG & HØVLERI
Børge Jensen
Vidar Lothe
Kjell Oddbjørn Stensæter
Erland Slaatto

 

TEAM SOLO 

Hanne Snipen
Henriette Snipen
Camilla Gjerløw Martinsen

 

TEAM SPRETTEN 
Astrid Marie Lunde Ruud 
Martine Marie Ruud
Solveig Marie Nordby
Øivind Ruud
Martin Østerud
Thomas Nordby

 

TEAM SUPERSELMA
Jan Arild Slåtta
Einar Finøen
Wenche Syvertsen

 

TEAM SYNINGEN
Fredrik Haugen Petersen
Jorunn Haugen
Lasse Petersen

 

TEAM TODDY

Ståle Malkenes
Marius Kind
Ådne Libjå
Kjell Malkenes
Sylva Aylèn Trøan

 

TEAM ULEFOSS JERNVERK
Tom Arild Thorsberg
Svein Åge Normann
Jim Lid
Fredrik Juel

 

TEAM ÅLHYTTA
Arild Kirkebøen
Sander Kirkebøen 
Linn Gran-Andersen
Arild Kirkebøen
Herman Finsrud Kirkebøen 
Knut Arne Liodden
Kong Olav Kolbjørnsgard
Agnes Elise F.kirkebøen

Peter Mjølnerød
Bjørnar Bjørnsen
Gina Finsrud
Geir Olav Liodden Sorteberg

 

THE BEISLANDS

Atle Beisland

Frode Beisland

Grunde Beisland

Christian Beisland

Elisabeth Beisland

May-Britt Beisland

Hanna Holm Beisland

Hans Christian Beisland

Victor Beisland Hessevaagbakke

 

THE BERGERS
Hans Christian Berg
Anders Berg
Caroline Berg

 

WANNABE ATHLETES
Kim Heggen
Jarle Sørhaug
Ove Kuldsrud